אודות

סבטלנה קוסמטיקס

ברוכים הבאים לאתר שלי, קוסמטיקאית רפואית בקריות, שמי סבטלנה ריימן, אני אחות במקצועי וקוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת P.M.E בעלת ניסיון של 21 שנים בתחום שיקום העור והסרת שיער.

 

קוסמטיקאית בקריות :

אל עולם הקוסמטיקה הגעתי מתוך אהבה גדולה לתחום האסטטיקה ומאז אני מקפידה על חיפוש מתמיד אחר הכלים, החומרים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר עבור לקוחות המכון.

אני בוגרת לימודי קוסמטיקה בויצו. כמו כן, למדתי הסרת שיער בלייזר במחברת ספקטרו מד .אני בוגרת אקטיב מערכות אופטיות בע"מ- הסרת שיער באמצעות קרני אינפרא אדום - תעודה ממשרד הבריאות הבינלאומי- FDA.

מבחינתי הצלחת הטיפול היא שביעות הרצון של הלקוחות. על כן, אני מקפידה לחדש את הידע שלי בתחום, ללמוד שיטות עבודה חדשניות, להשתמש במיטב המכשור והטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק, תוך שילוב חומרים פעילים אשר מעצימים את תוצאות הטיפולים המוצעים במכון.

במהלך שנות עבודתי בתור קוסמטיקאית רפואית בקריות פיתחתי את "שיטת סבטלנה" המשלבת בין טיפוח ואורח חיים נכון בהתאמה אישית לכל לקוחה על פי הצרכים המתאימים לה.

סבטלנה ריימן - קוסמטיקאית בצפון.

הצרת היקפים בגלי רדיו

קוסמטיקאיות בקריות

מילוי קמטים מחירים

המסת שומן ללא ניתוח

הסרת שיער בפנים

למה סבטלנה קוסמטיקס?

 

1
בגלל הנסיון

בעלת נסיון של 21 שנים בתחום שיקום העור והסרת שיער.

2
בגלל החומרים והטכנולוגיה

אל עולם הקוסמטיקה הגעתי מתוך אהבה גדולה לתחום האסטטיקה ומאז אני מקפידה על חיפוש מתמיד אחר הכלים, החומרים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר עבור לקוחות המכון.

3
בגלל השירות

אפשר למצוא עשרות קוסמטיקאיות בקריות אך מבחינתי הצלחת הטיפול היא שביעות הרצון של הלקוחות. על כן, אני מקפידה לחדש את הידע שלי בתחום, ללמוד שיטות עבודה חדשניות, להשתמש במיטב המכשור והטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק, תוך שילוב חומרים פעילים אשר מעצימים את תוצאות הטיפולים המוצעים במכון.

 

הדרך המשותפת שלנו

אני מזמינה אותך לסייר באתר ולהגיע למכון
שם נוכל יחדיו לבחור את הטיפול שהכי מתאים לצרכים האישיים שלך.

לקוחות מספרים